Behöver du hjälp med kommande konferens?

Fyll i formuläret nedan eller kontakta oss via mejl eller via telefon

MEETAGAIN

+46 (0)8 664 58 00 
mail@meetagain.se

 öppettider på vårt huvudkontor
Med anledning av Covid-19 arbetar vi till största delen hemifrån. Vi ber om er förståelse att svarstiderna kan vara något längre än normalt. Du når oss under följande tidpunkter:
måndag-fredag: 09.00-12.00
Stockholm

Torshamnsgatan 35
164 40 Kista


Göteborg

Jonsereds fabriker
Kanalstråket 1
433 76 Jonsered

Vi på Meetagain

Caroline Knies

Stockholm  
caroline@meetagain.se
010 171 71 32 / 070 929 85 00


Ewa-Karin Franck

Malmö  
ewa-karin@meetagain.se
010 171 71 33 / 070 725 1919

Martina Käck

Stockholm 
martina@meetagain.se
010 171 71 42 / 070 781 74 74


Katrina Hjelm

Stockholm 
katrina@meetagain.se  
010 171 71 31

Anna Linderoth

Stockholm 
anna@meetagain.se
010 171 71 40


Heléne Nilsson

Göteborg 
helene@meetagain.se
010 171 71 38

Ulrika Rönnlund

Stockholm 
ulrika@meetagain.se
010 171 71 35

 

Josefin Lagos Lundmark

Stockholm
josefin@meetagain.se
 073-370 88 34